Svět pod střechou - O nás

Kdo jsme

Jsme rodinný internetový obchod založený v roce 2015, zaměřený na interiérové dekorace a malý nábytek. Hodnoty, které uznáváme, jsou kvalita dodávaného zboží, serióznost, osobní přístup k zákazníkovi, spolehlivost a férovost.

Spokojený zákazník je na prvním místě, vysoká kvalita produktů a služeb je naší každodenní prioritou. Věříme v individuální přístup k zákazníkovi. Na vaše dotazy vždy včas odpovíme, k reklamacím se stavíme čelem a proaktivně.

Zboží je výhradně dováženo od spolehlivých obchodních partnerů, kteří uznávají stejné hodnoty.

Disponujeme vlastní tvůrčí dílnou na výrobu textilních bytových doplňků (polštáře, ubrusy) a keramiky. Tyto výrobky si rovněž můžete zakoupit v našem e-shopu.

 

S láskou k designu

Tak je to tady! Sen se stal skutečností. Život je plný překážek a když se podaří některé z nich zdolat, nastává pocit štěstí a prvotní úlevy. Stále hledáme něco inspirativního, ve všem. V lidech, ve stylu života, v bydlení….Chceme snad kopírovat? Ani náhodou, jen hledáme směr, který je nám nejbližší.

Zaměříme se na pocit pohodlí domova, krásných a užitečných věcí, které nás obklopují pro „dobrý“ pocit. Jezdíme na dovolenou do krásného prostředí, abychom ho obdivovali a užili si to v něm. Kéž bychom mohli mít něco takového doma! Ale moře nevyčarujeme, slunce po celý rok také ne a už vůbec se nedaří najít pomalost, jen tak si popřemýšlet a nelitovat, že jsme promrhali den.

Je čas, najít si aspoň něco z toho a užívat si. Když se člověk cítí dobře, rozdává radost lidem kolem sebe.

A co vy, přidáte se? 

Barbora Ostertágová
majitelka

Tento web používá soubory cookie.
Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb\r\n
Povolit vše