Blog

Jak jsme stavěli venkovní kuchyň

Vždycky jsem snila o tom, že si jednou pořídím kuchyň na zahradě, kde strávený čas vařením nabere jiný rozměr. Možná i vy toužíte po venkovní kuchyni a nemůžete se k tomu osmělit. Ale když už jednou začnete, nebudete toho litovat.

Jaro v kuchyni

Co si budeme povídat, středobodem každé domácnosti je kuchyně. Bylo tomu tak vždy. V každém ročním období může vypadat trošku jinak. Když člověk v kuchyni tráví hodně času, je potřeba si dělat radost a lehce ji obměňovat. To samozřejmě zajistí doplňky, které mají tu schopnost kuchyni nebo jídelnu měnit.

Krájecí a servírovací prkénka z teaku

Dřevěná či plastová prkénka? A co takhle prkénko k servírování pizzy? Dlouho se věřilo, že kuchyňská prkénka vyrobená z plastu jsou hygieničtější než dřevěná. Poslední výzkumy ale naopak ukázaly, že dřevěná prkénka zas tak špatná nejsou.

Doplňky z ručně kovaného železa

Hledáte do interiéru kovové prvky, unikátní a zároveň elegantní? Doplňky z ručně kovaného železa nebo solitér s patinou s nádechem vintage? Kov může sehrát hlavní roli i v moderním interiéru, kde z pohledu designu vyhovují jednoduché tvary. Navíc klademe důraz nejen na originalitu, ale i na praktičnost a eleganci.

Vertikální zelená stěna

Rádi byste se obklopili zelení, ale nemáte na to doma dost místa? Příliš úzké okenní parapety snesou jen pár útlých květináčů? Nebo byste rádi zelený balkón, ale máte prostor jen tak tak na posezení? My pro vás máme velmi jednoduché a efektní řešení.

Sváteční lněné ubrusy

Ke kuchyňskému textilu patří jednoznačně ubrusy. Lněné tkaniny vám vydrží věčnost. Lněný ubrus povznese i obyčejný každodenní pokrm ve svátek.

Načíst další