Jak si romanticky osvětlit zahradu

Jarní sluníčko nás konečně vyhání ven. Nečeká nás jen jarní úklid na zahradě, ale také příjemné klábosení s přáteli a sousedy, které jsme takřka celou zimu neviděli. Den na zahradě lze trávit různými způsoby, ale večer si každý zaslouží to nejlepší. Grilování, posezení do pozdních hodin v romanticky osvětlené zahradě. Je čas udělat na zahradě změny, truhlíky osadit jarními barevnými květy, pohodit barevné polštáře pod širé nebe, na stůl položit ubrus s jarnímu motivy. Večerní posezení zpříjemnit tlumeným světlem plápolajících svíček v dlouhých svícnech k zapíchnutí, které umístíme kdekoli na zahradě nebo klidně v květináči na balkoně.

Na pergolu či větve stromů zavěsíme barevné skleněné závěsné svícny, které navodí romantickou atmosféru. Minulý rok si je lidé oblíbili a jinak tomu není ani letos. Barevné závěsné svícny z foukaného skla můžeme bez obav jednoduše kdekoli zavěsit a ponechat je tam celou sezónu. Výhodou je opět nejen stylový design, ale také praktická manipulace. Díky odnímatelnému dnu lze pohodlně vložit čajovou svíčku a její případná výměna se pak stává otázkou několika vteřin.

Pak už jen rozpálíme krb a krásné večery si můžeme užívat nejen o víkendech, ale i ve všedních dnech. A právě teď nastal čas zahájit zahradní sezónu!